Prekės kodas: SRRaudonas (juodas) siūlas ant riešo su Fat. akimi ir r-04
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas.
Fatimos akis. Labai stiprus apsauginis amuletas. Nėra prasmės vardinti visas jo teigiamas savybes, kadangi tai labai galingas universalus apsauginis amuletas, sutelkęs savyje didžiulę apsauginę galią. Akis apsaugo savo savininką nuo absoliučiai bet kokio negatyvo. Visas jo galimybes galima pajusti tik nešiojant pakabuko pavidalu, bet puikiai tinka ir namų apsaugai. Dažnai naudojamas kartu su kitu stipriu amuletu Fatimos ranka.
Hamsa (Dievo ranka, Fatimos ranka). Galingas, magiškas apsauginis amuletas. Šis simbolis labai senas, jį naudoja daugelis tautų ir religijų (islamas, judaizmas, krikščionybė, budizmas). Žodis „hamsa“ turi semitų šaknis ir reiškia „penki“. Paprastai ranka yra simetriška, su nykščiais iš abiejų pusių ir nekopijuoja anatominės delno formos. Dar Mesopotamijoje šis simbolis, žemyn nukreipto delno pavidalu, tarnavo kaip apsauginis amuletas.
Apyrankė
Virvės ilgis: reguliuojamas
Spalva: raudona, sidabro ir t.t.
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas. Griežtų siūlo nešiojimo taisyklių nėra. Tačiau manoma, kad teisinga užrišti siūlą ant kairės rankos riešo. Kabaloje kairioji pusė laikoma jautresne visų rūšių užpuolimams, todėl ją reikia saugoti. Apsauga bus ir nuo žmonių, ir nuo nepageidautinų atsitikimų, pavyzdžiui nuo staigios mirties ar nelaimingo atsitikimo. Vis dėlto amuleto funkcija priklauso nuo to, kurį riešą pasirinksite. Siūlas dešinėje pritrauks sėkmę ir gerovę šeimoje, o kairėje – apsaugą. Indijoje amuletas turi šiek tiek kitokią reikšmę. Ant kairės moters rankos užrišamas raudonas siūlas, rodantis, kad ji ištekėjusi. Vyrai daro išimtį tik tada, kai nori apsisaugoti nuo išorinio blogio poveikio, tada raudonas siūlas rišamas ant dešinės rankos. Įdomu tai, kad Indijoje šio amuleto rišimo ritualas turi savo taisykles: sesuo užriša siūlą broliui, o meistras - mokiniui. Vis dėlto prisilaikant senovinių tradicijų, kabala rekomenduoja siūlą nešioti ant kairės rankos, o užrišti jį turi mylimas, artimas žmogus, kuris jus myli. Patiems bandyti užrišti siūlą nederėtų, amuletas neturės teigiamos energijos, praras savo poveikį, dėl to jo nešiojimas netenka prasmės. Užrišę raudoną siūlą ant kūdikio riešo apsaugosite jį nuo tamsios energijos įsiskverbimo į tyrą vaiko aurą.
Fatimos akis. Labai stiprus apsauginis amuletas. Nėra prasmės vardinti visas jo teigiamas savybes, kadangi tai labai galingas universalus apsauginis amuletas, sutelkęs savyje didžiulę apsauginę galią. Akis apsaugo savo savininką nuo absoliučiai bet kokio negatyvo. Visas jo galimybes galima pajusti tik nešiojant pakabuko pavidalu, bet puikiai tinka ir namų apsaugai. Dažnai naudojamas kartu su kitu stipriu amuletu Fatimos ranka. Manoma, kad šis galingas amuletas kilęs iš Turkijos, bet plačiąją prasme vyrauja kita nuomonė, šis ženklas buvo pavaizduotas ir ant Egipto piramidžių, taip pat sutinkamas kituose kraštuose. Kai kurie mokslo pasaulio atstovai mano, kad stebuklinga akis yra vienas seniausių mūsų planetoje egzistuojančių simbolių, amuletų. Energetinis amuleto valymas turėtų būti atliekamas kiekvieną savaitę, amuletas turi būti apvalytas nuo sukauptos neigiamos energijos, kitaip silpsta jo galios. Norėdami tai padaryti, palaikykite po tekančiu vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu. Naudodami Fatimos akį atkreipkite dėmesį į kai kurias jo funkcijas: - Norėdami padidinti pajamas, padėkite amuletą tose vietose, kur laikote pinigus (dėžutė ar vokas su pinigais, piniginė ir t.t.) - Didelė Fatimos akis padės pagerinti tarpusavio supratimą šeimoje. Kuo didesnis amuletas, tuo galingesnė jo energija; - Norėdami susilaukti sveiko kūdikio, padėkite amuletą miegamajame; - Siekiant apsaugoti namus, jis yra šalia lauko durų. Nešioti ant kūno, su savimi (rankinėje), naudoti patalpose.
Hamsa (Dievo ranka, Fatimos ranka). Galingas, magiškas apsauginis amuletas. Šis simbolis labai senas, jį naudoja daugelis tautų ir religijų (islamas, judaizmas, krikščionybė, budizmas). Žodis „hamsa“ turi semitų šaknis ir reiškia „penki“. Paprastai ranka yra simetriška, su nykščiais iš abiejų pusių ir nekopijuoja anatominės delno formos. Dar Mesopotamijoje šis simbolis, žemyn nukreipto delno pavidalu, tarnavo kaip apsauginis amuletas. Tarp finikiečių ranka simbolizavo Mėnulio deivės Tanit, Kartaginos globėjos ranką, Kipre šis amuletas buvo laikomas Afroditės delnu, o Senovės Egipte vadinamas Atuto ranka, kuri užtikrino vaisingumą, padėjo gimdyti ir mokytis. Amerikos indėnai tatuiruodavo atvirą delną su akimi. Ši tatuiruotė vadinosi „Atvirų akių ženklas“. Ji skatindavo intuiciją ir aiškiaregystę. Šis amuletas tinka visiems, nepriklausomai nuo lyties ir religinių nuostatų. Šis amuletas naudojamas: apsaugai nuo „blogos akies“, nužiūrėjimo, anapusinių jėgų poveikio, negatyvo, ypatingai apsaugo vaikus nuo „blogos akies“ ir blogos įtakos. Žmogus įgyja pasitikėjimo savimi, tampa ryžtingas, padeda išsaugoti taiką, gerus santykius, meilę ir ištikimybę šeimoje, padeda sėkmingai susituokti (moterims). Nešioti ant kūno, su savimi (rankinėje), naudoti patalpose.