Prekės kodas: SRRaudonas (juodas) siūlas ant riešo su keltu mazgu-16
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas.
Keturkampis keltų mazgas. Stiprus magiškas apsauginis amuletas. Keturkampis mazgas simbolizuoja magiškus kampus, suteikia apsaugą nuo piktos akies, negatyvo ir priešiškų dvasių, neigiamų energijų poveikio.
Apyrankė
Virvės ilgis: reguliuojamas
Spalva: raudona, aukso
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas. Griežtų siūlo nešiojimo taisyklių nėra. Tačiau manoma, kad teisinga užrišti siūlą ant kairės rankos riešo. Kabaloje kairioji pusė laikoma jautresne visų rūšių užpuolimams, todėl ją reikia saugoti. Apsauga bus ir nuo žmonių, ir nuo nepageidautinų atsitikimų, pavyzdžiui nuo staigios mirties ar nelaimingo atsitikimo. Vis dėlto amuleto funkcija priklauso nuo to, kurį riešą pasirinksite. Siūlas dešinėje pritrauks sėkmę ir gerovę šeimoje, o kairėje – apsaugą. Indijoje amuletas turi šiek tiek kitokią reikšmę. Ant kairės moters rankos užrišamas raudonas siūlas, rodantis, kad ji ištekėjusi. Vyrai daro išimtį tik tada, kai nori apsisaugoti nuo išorinio blogio poveikio, tada raudonas siūlas rišamas ant dešinės rankos. Įdomu tai, kad Indijoje šio amuleto rišimo ritualas turi savo taisykles: sesuo užriša siūlą broliui, o meistras - mokiniui. Vis dėlto prisilaikant senovinių tradicijų, kabala rekomenduoja siūlą nešioti ant kairės rankos, o užrišti jį turi mylimas, artimas žmogus, kuris jus myli. Patiems bandyti užrišti siūlą nederėtų, amuletas neturės teigiamos energijos, praras savo poveikį, dėl to jo nešiojimas netenka prasmės. Užrišę raudoną siūlą ant kūdikio riešo apsaugosite jį nuo tamsios energijos įsiskverbimo į tyrą vaiko aurą.
Keturkampis keltų mazgas. Stiprus magiškas apsauginis amuletas. Keltų mazgai yra vieni iš populiariausių senosios keltų civilizacijos simbolių, kurie išlikę iki mūsų dienų ir aktyviai naudojami. Tačiau daugelis šių mazgų buvo rasti dar prieš keltų civilizaciją, tokiuose regionuose kaip Indija, Turkija ir kai kuriose Europos dalyse. Pavyzdžiui, trigubas (triskelion) mazgas datuojamas maždaug 3000 m. pr. Kr. ir plačiai naudojamas Persijos mene. Dėl to sunku tiksliai nustatyti, kur atsirado pirmieji mazgų simboliai. Keltų mazgai dažnai siejami su magija, senovėje Druidai puošdavo savo ritualinius objektus paslaptingais mazgų raštais. Keltų mazgų įvairovė labai didelė, o jų reikšmė skirtinga. Keturkampis mazgas simbolizuoja magiškus kampus, suteikia apsaugą nuo piktos akies, negatyvo ir priešiškų dvasių, neigiamų energijų poveikio. Saulė amulete sustiprina jo apsauginį poveikį. Nešioti ant kūno, su savimi (rankinėje), naudoti patalpose.