Prekės kodas: SRtriketra su širdim-05
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Triketra (trigubas Keltų mazgas). Stiprus, magiškas Keltų sėkmės ir apsauginis amuletas. Amuletas leis jūsų energijai tekėti subalansuotai. Šį amuletą nešiojantis žmogus taps stipresnis iš vidaus, drąsesnis bendraujant ir stipresnis fiziškai. Širdies simbolis sustiprina amuleto galią.
Širdis. Širdis yra susijusi ir simbolizuoja: meilę, aistrą, dvasingumą, intelektą. Krikščionybėje širdis yra Dievo buveinė, Induizme ji įkūnija dvasinę žmogaus esmę, Islame simbolizuoja vidinį įsipareigojimą tikėjimui ir tiesai. Širdis yra žmogaus emocinio pasaulio centras. Jame yra daug paslapčių ir simbolikos, kurias galima suprasti tik meilės pagalba. O meilė yra gebėjimas vertinti ir gerbti kitus, net jei jie skiriasi nuo mūsų. Senovės mistikai širdį laikė dvasios, sielos, žmogaus minties talpykla; alchemikai matė joje saulę žmogaus viduje – pagal analogiją su dangaus kūnu, kuris suteikia gyvybę viskam. Širdis laikoma meilės, romantikos ir Valentino dienos simboliu. Netgi pažvelgti į „širdies“ atvaizdą yra naudinga - jei žmogus atviras meilei ir nekonfliktuoja su šeima, simbolis pažadina teigiamas kūno vibracijas.
Pakabukas
Medžiaga: metalas
Grandinėlės ilgis: 44+5 cm
Matmenys: 1,5x1,5 cm
Spalva: sidabro
Triketra (trigubas Keltų mazgas). Stiprus, magiškas Keltų sėkmės ir apsauginis amuletas. Simbolis kilęs iš Keltų kultūros ir manoma, kad jis atsirado keltų regionuose daugiau nei prieš 5000 metų. Tai garsiausias Keltų amuletas, nors mokslininkų teigimu pirmą kartą jis pasirodė Graikijoje, bet vėliau šį simboli naudojo ir kitos tautos, pvz. Vikingai. Triskelion simbolis padeda išvengti potvynių, gaisrų, vagysčių, pavydo, pykčio, negatyvo ir apgaulės. Skaičius trys yra paslėptas amuleto atvaizde, kuris taip pat turi ypatingą reikšmę. Sakoma, kad trys tai - energija, gyvenimas, nauja pradžia. Amuletas padeda žmonėms, kurie nori daug pasiekti ir niekada nesėdi vietoje, jis suteikia energijos, jėgos, pasitikėjimą savimi, išminties, atneša sėkmę, taip pat suteikia galingą apsaugą. Simbolizuoja amžinąjį dvasinį gyvenimą, kuris buvo laikomas neturinčiu nei pradžios, nei pabaigos. Vėliau simbolį perėmė krikščionybė, kur jis buvo sutapatinamas su Šventąją Trejybe. Jis stiprus ir magiškas. Trys mazgai vėl ir vėl teka vienas per kitą, tarsi panardindami mus į begalybę. Globojami trigubo mazgo, pradėsite matyti viską iš skirtingų pusių, įsisąmoninsite globalius procesus ir permąstysite savo gyvenimą. Simbolio įtakoje generuojamos nuostabios idėjos. Jūs būsite kūrybingi ir logiški. Būsite skatinami sužinoti vis daugiau informacijos ir išmintingai ją pritaikyti praktikoje. Tačiau atminkite, kad šventas žinias gali gauti tik tie, kurie tikrai tam pasiruošę. Tuo pačiu gausite apsaugą nuo pavydžių žmonių ir visų, kurie planuoja pakenkti jūsų asmeninei gerovei. Amuletas leis jūsų energijai tekėti subalansuotai. Šį amuletą nešiojantis žmogus taps stipresnis iš vidaus, drąsesnis bendraujant ir stipresnis fiziškai. Širdies simbolis sustiprina amuleto galią.
Širdis. Širdis yra susijusi ir simbolizuoja: meilę, aistrą, dvasingumą, intelektą. Krikščionybėje širdis yra Dievo buveinė, Induizme ji įkūnija dvasinę žmogaus esmę, Islame simbolizuoja vidinį įsipareigojimą tikėjimui ir tiesai. Širdis yra žmogaus emocinio pasaulio centras. Jame yra daug paslapčių ir simbolikos, kurias galima suprasti tik meilės pagalba. O meilė yra gebėjimas vertinti ir gerbti kitus, net jei jie skiriasi nuo mūsų. Senovės mistikai širdį laikė dvasios, sielos, žmogaus minties talpykla; alchemikai matė joje saulę žmogaus viduje – pagal analogiją su dangaus kūnu, kuris suteikia gyvybę viskam. Širdis laikoma meilės, romantikos ir Valentino dienos simboliu. Netgi pažvelgti į „širdies“ atvaizdą yra naudinga - jei žmogus atviras meilei ir nekonfliktuoja su šeima, simbolis pažadina teigiamas kūno vibracijas. Širdies simbolika toliau vystosi kartu su visuomene ir vis dar yra vienas galingiausių ir universaliausių simbolių. Ji ir toliau įkūnija meilę, aistrą ir gilius jausmus, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje įgauna ir naujų reikšmių.