Prekės kodas: SRRaudonas (juodas) siūlas ant riešo su gyv. medžiu-08
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas.
Gyvybės medis. Stiprus apsauginis amuletas. Šis simbolis randamas daugelio tautų mitologijoje. Tai ypatingai stipri mistinė apsauga. Amuletas apsaugo žmogų ir jo šeimą nuo tamsių jėgų poveikio, nuo nužiūrėjimo, suteikiama giminės apsauga, pagalba, aukštesnių jėgų palaikymas, tai stipri sąsaja tarp dvasinio ir materialaus pasaulių, tuo pačiu suteikiama naujos pradžios energetika, jėga, išmintis.
Apyrankė
Virvės ilgis: reguliuojamas
Spalva: raudona, aukso
Raudonas (juodas) siūlas ant riešo. Manoma, kad amuletas kilęs iš kabalos, kuri raudoną spalvą sieja su Marso įtaka. Pasak skirtingų šaltinių šis amuletas naudojamas gana plačiai ir kildinamas iš skirtingų vietovių, bet visur sutinkama su šio amuleto nenuginčijamu veiksmingumu ir teigiama įtaka jo nešiotojui. Raudonas siūlas skirtas apsaugoti savininką nuo neapykantos, pavydo, prakeiksmo, piktažodžiavimo, nužiūrėjimo, neigiamos energijos, ar kito negatyvo. Amuletas atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir pritraukia sėkmę, meilę bei turtus. Raudonas ar juodas siūlas pasak šaltinių laikomi lygiaverčiais, nors daugiau minimas būtent raudonas siūlas. Griežtų siūlo nešiojimo taisyklių nėra. Tačiau manoma, kad teisinga užrišti siūlą ant kairės rankos riešo. Kabaloje kairioji pusė laikoma jautresne visų rūšių užpuolimams, todėl ją reikia saugoti. Apsauga bus ir nuo žmonių, ir nuo nepageidautinų atsitikimų, pavyzdžiui nuo staigios mirties ar nelaimingo atsitikimo. Vis dėlto amuleto funkcija priklauso nuo to, kurį riešą pasirinksite. Siūlas dešinėje pritrauks sėkmę ir gerovę šeimoje, o kairėje – apsaugą. Indijoje amuletas turi šiek tiek kitokią reikšmę. Ant kairės moters rankos užrišamas raudonas siūlas, rodantis, kad ji ištekėjusi. Vyrai daro išimtį tik tada, kai nori apsisaugoti nuo išorinio blogio poveikio, tada raudonas siūlas rišamas ant dešinės rankos. Įdomu tai, kad Indijoje šio amuleto rišimo ritualas turi savo taisykles: sesuo užriša siūlą broliui, o meistras - mokiniui. Vis dėlto prisilaikant senovinių tradicijų, kabala rekomenduoja siūlą nešioti ant kairės rankos, o užrišti jį turi mylimas, artimas žmogus, kuris jus myli. Patiems bandyti užrišti siūlą nederėtų, amuletas neturės teigiamos energijos, praras savo poveikį, dėl to jo nešiojimas netenka prasmės. Užrišę raudoną siūlą ant kūdikio riešo apsaugosite jį nuo tamsios energijos įsiskverbimo į tyrą vaiko aurą.
Gyvybės medis. Stiprus apsauginis amuletas. Šis simbolis randamas daugelio tautų mitologijoje. Tai ypatingai stipri mistinė apsauga. Amuletas apsaugo žmogų ir jo šeimą nuo tamsių jėgų poveikio, nuo nužiūrėjimo, suteikiama giminės apsauga, pagalba, aukštesnių jėgų palaikymas, tai stipri sąsaja tarp dvasinio ir materialaus pasaulių, tuo pačiu suteikiama naujos pradžios energetika, jėga, išmintis. Medžio arba gyvybės medžio šakose yra 9 visatos pasauliai arba karalystės. Tai vienas iš svarbiausių vikingų simbolių (nors yra naudojamas daugelyje kultūrų), nes jis tarnauja kaip ryšys su visais visatos elementais. Sakoma, kad dvi jo šaknis maitina Hvergelmir ir Mímir šaltiniai, o trečioji ir paskutinė ilsisi likimo, praeities, dabarties ir ateities audėjų Norno namuose. Visose tautose šis amuletas simbolizuoja maždaug tą patį: tai Žinių medis ir Gyvybės medis vienu metu. Jo šaknis galima sieti su protėviais, nuo jų priklauso ateities kartų sveikata ir gerovė. Ženklas rodo kartų ryšį. Šaknų, protėvių, energija maitina visą medį, būtent iš šaknų medis įgyja jėgų. Medžio šaknys eina į žemę, bet jo šakos stiebiasi į saulę ir eina į dangų. Čia matome dvasinio ir materialaus principų santykį. Kiekvienas žmogus turi gauti aukštesnių jėgų pagalbą, maitintis ne tik fizine, bet ir dvasine energija. Kita amuleto reikšmė – amžinas dvasinis gyvenimas, galioja gimimo ir mirties ciklai. Gyvybės medis yra nemirtingos sielos vystymosi, augimo, meilės, klestėjimo, simbolis. Nešioti ant kūno, su savimi (rankinėje), naudoti patalpose.