Prekės kodas: SRKaukuoė su gyvate -01
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Kaukuolė. Šiandien ši simbolika vienija bene pačias nepanašiausias žmonių grupes. Vienuoliai, piratai, gotai, rokeriai, husarai, lakūnai, emo... ir daugelis kitų grupių naudoja kaukolę savo simbolikoje. Subkultūrose baikeriai naudoja kaukolę kaip bebaimiškumo prieš mirtį ir greičio simbolį. Tarp baikerių ir kariškių kaukolė laikoma simboliu, atnešančiu pergalę ir simbolizuojančiu apsaugą nuo mirties. Senovės Romoje kaukolė ir sukryžiuoti kaulai simbolizavo pergalę prieš mirtį, simbolį naudojo kariai per triumfo pergalės procesijas, o jį visada lydėjo posakiu tapusi lotyniška frazė: „Memento mori“, „Atmink, kad esi mirtingas“. Nuo gilios senovės įvairios tautos kaukolės įvaizdį aiškino kaip nemirtingumo, gyvybės, galios, vaisingumo, dieviškosios išminties, žinių ir protėvių apsaugos ženklą. Kariai tai suvokė kaip narsumo simbolį.
Gyvatė. Tai galingas transformacijos ir atgimimo simbolis. Visame pasaulyje gyvatės amuletas gerbiamas kaip gyvybingumo simbolis, atspindintis gebėjimą išgyti ir tapti stipresniu nei anksčiau. Senovės tradicijose, kaip ir šiais laikais, gyvatės yra gydomųjų galių ir galimybių simboliai. Gyvatė simbolizuoja - transformaciją ir atgimimą, dvasines keliones, atsigavimą, gyvenimo jėgą. Amuleto savininkas įgauna: apsaugą nuo neigiamų energijų, vidinės jėgos ir pasitikėjimo savimi, išminties, ištvermės, apsaugą nuo skubotų sprendimų, kantrybės, šalto proto, amuletas saugo savininko šeimą nuo iširimo, neištikimybės, pavydo.
Pakabukas
Medžiaga: metalas
Grandinėlės ilgis: 58,0 cm
Matmenys: 1,1x3,6 cm
Spalva: aukso, sidabro
Kaukuolė. Šiandien ši simbolika vienija bene pačias nepanašiausias žmonių grupes. Vienuoliai, piratai, gotai, rokeriai, husarai, lakūnai, emo... ir daugelis kitų grupių naudoja kaukolę savo simbolikoje. Subkultūrose baikeriai naudoja kaukolę kaip bebaimiškumo prieš mirtį ir greičio simbolį. Tarp baikerių ir kariškių kaukolė laikoma simboliu, atnešančiu pergalę ir simbolizuojančiu apsaugą nuo mirties. Senovės Romoje kaukolė ir sukryžiuoti kaulai simbolizavo pergalę prieš mirtį, simbolį naudojo kariai per triumfo pergalės procesijas, o jį visada lydėjo posakiu tapusi lotyniška frazė: „Memento mori“, „Atmink, kad esi mirtingas“. Žinoma, žmogaus kaukolės vaizdas dažnai naudojamas kaip įspėjamasis ženklas apie mirtiną pavojų, pavyzdžiui, apie toksiškas medžiagas chemijos gamyboje, aukštos įtampos elektros srovę. Kaukolės įvaizdis pasitarnauja ne tik subkultūrų atstovams, bet ir laikomas priimtinu tradicinio mąstymo žmonėms. Klausimai apie gyvenimą ir mirtį, apie nemirtingumą visada kėlė nerimą žmonėms, o kaukolė, kaip dvigubas mirties ir nemirtingumo simbolis, yra įvairių interpretacijų ir filosofavimo šiomis temomis priežastis. Kaukolė yra mirties simbolis ir pasipriešinimo jai simbolis. Net pačiose seniausiose kultūrose kaulinio audinio atsparumas irimui simbolizavo gyvybingumą. Tuo pačiu metu kaukolė visada buvo laikoma sielos vieta. Manoma, kad siela ir toliau gyvena kaukolėje po žmogaus mirties. Jei jums priklauso kaukolė, tada jūs jau esate du, todėl kaukolė gali atnešti savininkui pergalę ekstremaliuose susirėmimuose. Nuo gilios senovės įvairios tautos kaukolės įvaizdį aiškino kaip nemirtingumo, gyvybės, galios, vaisingumo, dieviškosios išminties, žinių ir protėvių apsaugos ženklą. Kariai tai suvokė kaip narsumo simbolį.
Gyvatė. Tai galingas transformacijos ir atgimimo simbolis. Visame pasaulyje gyvatės amuletas gerbiamas kaip gyvybingumo simbolis, atspindintis gebėjimą išgyti ir tapti stipresniu nei anksčiau. Senovės tradicijose, kaip ir šiais laikais, gyvatės yra gydomųjų galių ir galimybių simboliai. Gyvatė simbolizuoja - transformaciją ir atgimimą, dvasines keliones, atsigavimą, gyvenimo jėgą. Amuleto savininkas įgauna: apsaugą nuo neigiamų energijų, vidinės jėgos ir pasitikėjimo savimi, išminties, ištvermės, apsaugą nuo skubotų sprendimų, kantrybės, šalto proto, amuletas saugo savininko šeimą nuo iširimo, neištikimybės, pavydo. Nešioti ant kūno, su savimi (rankinėje), naudoti patalpose.